Szukasz ciekawego zajęcia?

Napisz. Być może  znajdzie się dla Ciebie miejsce w naszym zespole. W tym momencie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Wymagania:

  • Samodzielność, kreatywność;
  • Komunikatywność;
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami w sektorze B2B;
  • Dobra organizacja pracy;

Zakres obowiązków:

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową, opartą na jasnych i uczciwych zasadach w wymiarze 1/8 etatu
  • Wynagrodzenie w atrakcyjnym systemie prowizyjnym;
  • Pracę zadaniową, elastyczną, w trybie zdalnym (w domu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kariera@imediasolutions.pl.

Tytuł wiadomości: SPK/imię i nazwisko.

Prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Stanowisko: Twórca tekstów

Wymagania:

  • Łatwość w przelewaniu swoich myśli na papier (ekran monitora);
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów do internetu lub w dziennikarstwie internetowym;
  • Znajomość podstaw SEO;
  • Obowiązkowość, terminowość, zaangażowanie;
  • Dobra znajomość poniższej tematyki (przynajmniej jednej z wymienionych): fotografia, aranżacja wnętrz, moda, perfumy, kosmetyki, artykuły dla dzieci, zabawki, turystyka, luksusowe zegarki.

Uwaga: szukamy specjalistów w danej dziedzinie, którzy potrafią tworzyć interesujące treści na w/w tematy. Nie szukamy copywriterów od wszystkiego. Zależy nam na tym, żeby nasi Klienci otrzymywali wartościowe teksty. Musisz się znać na czymś, żeby o tym dobrze pisać.:)

  • pisanie tekstów poradnikowych i specjalistycznych na blogi

Oferujemy:

  • Współpracę na jasnych zasadach opartą o umowę o dzieło
  • Pracę zadaniową, elastyczną, w trybie zdalnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz przykładowego tekstu na adres kariera@imediasolutions.pl.

Tytuł wiadomości: TWÓRCA TEKSTÓW/imię i nazwisko.