Dlaczego warto mieć dobre zdjęcia na stronie?

Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów – mówi stare chińskie przysłowie. A w przypadku firmowej strony WWW sprawdza się w 100%. Nie od dziś wiadomo, że odpowiedni i profesjonalne przygotowany kontent fotograficzny zwiększa skuteczność oferty.

Przecież Klient „kupuje oczami”. Warto zatem zadbać o to, żeby na Twojej stronie firmowej znalazły się zdjęcia najwyższej jakości.

Jakie zdjęcia dla Ciebie zrobimy?

Wykonamy  profesjonalne portrety biznesowe właścicieli, wspólników, pracowników wykonane w siedzibie firmy lub studio fotograficznym. W ofercie mamy również zdjęcia produktów i wnętrz firmowych.

Na życzenie Klienta przy sesji fotograficznej  jest obecna wizażystka. Sesje biznesowe wykonujemy na terenie całego kraju (m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Trójmiasto i inne miasta Polski).

Portrety biznesowe

Portret biznesowe to nieodłączny element kreowania wizerunku siebie i własnej firmy. Profesjonalnie wykonana fotografia sprawi, że zyskasz wiarygodność  w oczach Klienta.

Zdjęcia załogi, pracowników

Konsumenci nie lubią zawierać transakcji z anonimową firmą „bez twarzy”.  Zadbaj o to, żeby firma miała ciepłe i przyjazne oblicze, oblicze Twoich pracowników.

Zdjęcia produktów i wnętrz

Zdjęcie produktu ma jeden główny cel: sprzedać produkt.  Atrakcyjnie, dobrze wykonane a przede wszystkim  unikalne  zdjęcie produktowe to pewność finalizacji transakcji.   Jeżeli zadbasz o niepowtarzalne zdjęcia produktów,  nie tylko wyróżnisz się od konkurencji (która będzie miała zdjęcia od producenta, czyli takie jak wszyscy), ale zyskasz też szacunek w oczach Klienta.  

Ile to kosztuje?

Kliknij

Zamów bezpłatną wycenę

Wyślij do nas formularz. Doradzimy i wycenimy indywidualnie usługę

Kliknij

Masz pytania? Wątpliwości?

Napisz do nas i opisz swoją firmę. Podpowiemy Ci, jakie efekty możemy dla Ciebie uzyskać: kontakt@imediasolutions.pl